ENYTEKS TEKS. SAN. TİC. A.Ş.

Türkiye'nin tekstil sektörünün merkez konumlarından biri olan Bursa'da faaliyet gösteren, 2013 yılında kurulan ve sektördeki boyahane ve büyük kumaş toptancılarının gereksinimlerini karşılamak amacıyla nitelikli ,kalite kriterlerine özen gösteren hizmet anlayışını benimseyen bir yapıyla hizmet vermekteyiz.

Türkiye'nin önemli bir lokasyonunda kurulmuş olan firmamız, kendini her daim yenileme hedefi içinde olan ve sektördeki tüm gelişmeleri takip ederek müşterilerine en doğru bilgilendirmeyi hedef edinmiştir.

Ülkemiz ham kumaş ithalatı içerisinde kendi çizgisi ve karakteriyle yer edinmiş firmamız ENYTEKS TEKSTİL; 1100 m² kapasiteli deposunda stokladığı polyester,viskon ,pamuk ,keten ve tencel gruplarına ait 150 yi aşkın kaliteyi hızlı ve hatasız bir şekilde müşterilerine ulaştırmayı amaç edinmiştir.

enyteks

Misyonumuz

Ürün portföyümüzü ve nitelikli hizmet kalitemizi sürekli güncelleyerek müşterilerimizin taleplerini zamanında ve eksiksiz olarak karşılamak , iyi bir iletişim dili kullanarak müşterilerimizle aramızda kuvvetli bir bağ oluşturarak karşılıklı güven çerçevesinde , yüksek rekabet gücü ile hizmet vermek; uluslararası ve iç piyasalarda sektörün iyi ve prensip sahibi firmaları ile uzun soluklu ticareti hedefleyerek stratejik ilişkiler geliştirmek.

 

Vizyonumuz

Ülkemiz tekstil sektöründe ham kumaş tedarik zinciri içerisinde hak ettiğimiz yeri almak, sürdürülebilir başarı çerçevesinde, iş ortaklarımızın gereksinimlerini zamanında ve nitelikli olarak karşılayarak ülkemizin tekstil sektörüne katma değer sağlamak.